Akce! Prémiový servisní balíček Care+ pro iPhone

AKCE - Prémiový servisní balíček Care+

Nový produkt

Dvouletá garance mimozáručních oprav pouze za cenu náhradního dílu. Know-how podpora v užívání a údržbě zařízení.

Více informací

244 Kč

-50%

488 Kč

Více informací

Ke každému telefonu je možné navíc přiobjednat balíček servisních služeb "Care+" za cenu 590 Kč. Získáte tak dvouletou garanci mimozáručních oprav

Už se vám někdy stalo, že vám spadl telefon a museli jste řešit výměnu drahého displeje? Nám ano. A ne jednou... Servisní balíček "Care+" vám v takové situaci ušetří podstatnou část nákladů. Narozdíl od klasického připojištění, nabízeného jinými e-shopy, u nás vyřešíte opravu jednoduše - přímo s námi, tedy rychle, levně a bez prostředníka. Zázemí vlastního servisu nám to umožňuje. 


Součástí balíčku "Care+" je:

  • Servisní program po dobu 24 měsíců, který zahrnuje:
    • Mimozáruční opravy* prováděné naším technikem zdarma. Zákazník hradí pouze aktuální cenu náhradního dílu se slevou 10%.
      (*s výjimkou poškození základní desky)
    • Slevu 30% na veškeré náhradní díly ze sortimentu MacRoom.cz pro případ, že si chcete opravu provést sami (servisní kit nutný k opravě dodáváme vždy k náhradnímu dílu zdarma). 
    • Know-how podpora v užívání a údržbě zařízení.

Mimozáruční opravy ve zkratce: Pokud se Vám například následkem pádu rozbije displej, jednoduše nás kontaktujete a zašlete telefon k opravě. Servisní zákrok budete mít zdarma, zaplatíte pouze odpovídající náhradní díl, a to se slevou 10%.

Podrobné podmínky záruky a servisního programu se řídí platnými právními normami České republiky, tedy občanským a obchodním zákoníkem, zákonem o ochraně spotřebitele a také našimi obchodními podmínkami.